چرا ایران نیاز به یک بمب اتمی دارد؟ نه برای جنگ یا بازدارندگی، بلکه برای شکستن نفت و گاز از زیر زمین

لطفا ترجمه زیر را بهبود ببخشید.

قطر، بریتانیا و ایالات متحده سیل ذخایر گاز ایران در پارس جنوبی.
ایران نمی تواند گاز و نفت مستقل بدون فن آوری هسته ای داشته باشد.
ایران توسط اسلحه های ژئوفیزیک هوایی مورد حمله قرار گرفته است.
قبل از رسیدن به فضای هوایی، آبهای ایران به وسیله کنترل آب و هوا دزدیده شدند.

محتوای

  1. معرفی
  2. بدون انفجار بمب اتمی!
  3. ایران همچنین نیاز به گاز طبیعی دارد
  4. ایران نیاز به فن آوری هسته ای دارد!
  5. سرقت آب!
  6. پنهان از طریق برنامه نویسی زبانی
  7. نتیجه

.

1. معرفی

یک بحث بی پایان در مورد ایران برای ساختن صنعت هسته ای خود وجود دارد، جایی که ایران عضو

NPT است و اعلام می کند که تنها به استفاده غیرنظامی از فن آوری هسته ای علاقمند است. اگر چه زیربناهای مشابه برای اهداف نظامی یا غیرنظامی مورد استفاده قرار می گیرند، تصور می شود ایران قصد دارد بدون پذیرش این نیروی هستهای به قدرت برسد.

اساس تکنولوژی سانتریفیوژ هسته ای انباشت مولکول های هگزا فلوراید اورانیوم (UHF) برای غنی سازی مواد منفجره اورانیوم 235 برای نیروگاه های هسته ای یا بمب ها است.

اورانیوم غنی شده
https://en.wikipedia.org/wiki/Enriched_uranium

سانتریفیوژ گرم شده گرم: 235UF6 آبی رنگ، 238UF6 آبی تیره
کانال های سانتریفیوژ گاز برای غنی سازی اورانیوم

من نمی خواهم جزئیات دقیق تکنولوژی هسته را تغییر دهم، زیرا تمام دانش های مورد نیاز آزادانه در جای دیگر قابل دسترسی هستند. من یک کشف تکان دهنده به ایران خواهم داد.

.

2. بدون انفجار بمب اتمی!

کل جهان آگاه است که ایران برنامه تحقیق و توسعه هسته ای دارد و بدون مداخله قدرت های بزرگ می تواند فرایند تولید صنعتی کامل را برای فن آوری هسته ای نظامی و نظامی ایجاد کند اما این کار را انجام نمی دهد. در عوض، ایران به دنبال توافق است اما چه توافقی؟

چرا ایران در حال توسعه نیست، اگر فقط در مورد استفاده نظامی باشد؟

ایران، مانند اسرائیل، پاکستان، هند و کره شمالی، تنها می تواند فشار نیروهای هسته ای را نادیده بگیرد. ایران تکنولوژی راکتی پیشرفته را دارد و می تواند آنها را با کلاهک های هسته ای عرضه کند.

ایران برای یک درگیری منطقه ای نیازی به یک بمب هسته ای ندارد. نه عربستان سعودی و نه کشورهای دیگر نمی توانند با ارتش ایران مبارزه کنند. صرف نظر از اندازه سربازان، تانک ها، هواپیماهای جنگی و موشک ها، خطر آنها بسیار بالاتر است، زیرا این کشورها به تولید و تجارت گاز طبیعی بیشتر از ایران وابسته هستند.

ایران دارای ماهیت بسیار متنوعی است که آب و هوای کوهستانی و ساحلی را به اقیانوس هند، خلیج فارس و دریای خزر منسوب می کند. اکثر کشورهای عربی صرفا دریا و بیابان هستند. آب شیرین طبیعت نادر است.

در طول یک درگیری نظامی، ایران ممکن است تنگه هرمز را بسته و ورود دریای سرخ را به کانال سوئز نزدیک کند و اقتصاد دشمنان بالقوه به زودی شکسته شود.

نیروی دریایی ایران علاوه بر موشک فروتن است، اما بسیار کارآمد است.

اگر چه در سال 2011 نوشته شده است، می خواهم مقاله زیر آلمان را برای تحقیق پیشنهاد کنم.

آیا ایران توانسته است منطقه را با نیروی دریایی خود تسلط یابد؟
14 دسامبر 2011 W. Jonathan Rue
http://www.irananders.de/nachricht/detail/520.html

این تفاوت با نیروی دریایی ایران است که بهترین سازماندهی شده، بهترین آموزش دیده و بهترین مجهز نیروهای ملی است. برنامه بازدارنده هسته ای منفعل است، اما نیروی دریایی بخشی از سیاست خارجی ایران است.

نیروی دریایی در حال حاضر شامل دو بخش است: نیروی دریایی جمهوری اسلامی (IRIN) و نیروی دریایی (IRGCN). هر دو منطقه مسئولیت از سال 2007 افزایش یافته است.

.

3. ایران همچنین نیاز به گاز طبیعی دارد

اقتصاد ایران عمدتا بر اساس بنزین است و سهم گاز طبیعی در حال افزایش است. تحت فشار تحریم ها، صنایع پتروشیمی ایران محصولات بیشتری تولید می کنند. با این حال، این نشان دهنده ضعف ساختاری ایران است که تنها تحت فشار خارجی رشد می کند!

ایران به دنبال توسعه استراتژیک صنعت پتروشیمی خود است
02 نوامبر 2017 03:43 منبع: ICIS Chemical Business
https://www.icis.com/resources/news/2017/11/02/10159694/iran-seeks-strategic-development-of-its-petrochemical-industry/

پس از گذشت بیش از یک دهه تحریم های شدید بین المللی، صنعت پتروشیمی ایران تلاش می کند تا از زیان هایش بهبود یابد و موقعیت خود را به عنوان یک رقیب مهم در عرصه جهانی بدست آورد. ایران با افزایش ظرفیت تولید خود از 64.1 میلیون تن در سال 2015 به 130 میلیون تن در سال در سال 2015، سرمایه گذاری جدید خود را برای صنعت افزایش خواهد داد. سوال اصلی این است: کدام محصول ارزش افزوده ای است که بیشترین کمک به کشور برای رسیدن به این هدف است ؟

بزرگترین میدان گاز در جهان بین قطر و ایران است و رقابت ادامه دارد
20 ژوئیه 2017 – 19:00 میلان رابین
https://www.businesslive.co.za/bd/opinion/2017-07-20-the-worlds-biggest-gas-field-lies-between-qatar-and-iran–and-the-race-is-on/

ایران منابع جدید گاز شیل را کشف می کند
شناسه خبر: 3866521 – دوشنبه 2 ژانویه 2017 – 19:34
https://en.mehrnews.com/news/122434/Iran-discovers-new-shale-gas-reserves

صنعت نفت در ایران

https://en.wikipedia.org/wiki/Petroleum_industry_in_Iran

انتظار می رود که پارس جنوبی تا سال 2015 تولید کامل خود را با تولید خود برای صادرات و مصرف داخلی انجام دهد. با این حال، تأخیر و کاهش تولید در ایران به دلیل تحریم ها موجب جریان گاز به قطر و تلفات به ایران خواهد شد.

آیا قطر سهم سهم ایران در زمین مشترک مشترک پارس را دارد؟
16/6/14، بهمن آقائی دیبا، دکترای حقوق بین الملل در دریای خزر
http://www.payvand.com/news/14/jun/1133.html

میدان گاز پارس جنوبی، بزرگترین میدان گاز تک در جهان، یک میدان نفتی طبیعی در خلیج فارس در مرزهای ایران و قطر است در حالیکه قطر موفق به استفاده از این منابع برای دستیابی به درآمد سرانه در جهان شده است ایران به سختی قادر به عرضه گاز به مصرف کنندگان داخلی خود در قیمت های یارانه بود. مانع اصلی توسعه این منابع، تحریم های اعمال شده توسط سازمان ملل متحد، ایالات متحده و اتحادیه اروپا، به خصوص در بخش نفت و گاز ایران ایران نیاز جدی به فناوری و سرمایه گذاری برای دستیابی به اهداف تعیینشده خود در بهره برداری از این منابع دارد، اما در حال حاضر برخی از افراد در داخل و خارج از ایران هشدار می دهند که قطر ممکن است از منابع مشترک به نحوی استفاده کند که سهم ایران یکی از نکات مهم دیگر است: قطر تحت هیچ مشکلی برای همکاری با ایران برای استفاده از این سپرده مشترک است؟

نویسنده برخی سوالات را مطرح می کند و نتایج درست را دریافت می کند، اما کل تصویر را از دست می دهد. من سوالات را گسترش خواهم داد و با خوشحالی پاسخ های مختلفی را برای بستن شکاف ارائه می دهم.

قطر چگونه می تواند گاز ایران را غارت کند؟

گاز طبيعي تحت فشار زياد است و به حداقل رسانده مي شود. وقتی جریان گاز در طرف قطر فعال می شود و طرف ایرانی هنوز بسته است، تمام گاز به قطر منتقل می شود.

علاوه بر این، حفاری از قطر می تواند در زیرزمینی به ایران ادامه یابد، بنابراین قبل از شروع تولید ایران، تمام ذخایر را می توان تخلیه کرد. حفاری می تواند عمدا هدایت و گسترش یابد.

کدام تکنولوژی در ایران به طور مستقل مورد استفاده قرار می گیرد؟

مطمئنا تکنولوژی حفاری نیست، زیرا ایران این کار را می کند!

ایران حفاری 43 کیلومتری حفاری در میدان های نفت و گاز را انجام می دهد
6 اکتبر 2017 11:14 (UTC 04:00)
https://www.azernews.az/region/120074.html

از کجا استفاده از ایالات متحده است که همیشه ایران را مجازات کند؟

تا زمانی که ایالات متحده آمریکا، اسرائیل و انگلستان بتوانند از گاز ایران به طور مستقل تولید کنند، شرکت های نفتی، گاز و مالی (پترو دالر) امپریالیستی (که در طرف قطر کار می کنند) می توانند به طور کامل کنترل و غارت و سود زیادی برای این ذخایر ایجاد کنند.

.

4. ایران نیاز به فن آوری هسته ای دارد!

چرا ایالات متحده آمریکا، اسرائیل و اتحادیه اروپا تلاش می کنند تا از صنعت هسته ای ایران جلوگیری کنند؟

قبل از تیراندازی و فشار آب به لایه مانند نشان داده شده در انیمیشن بالا، تشکیل سنگ باید توسط یک ردیف از انفجار هسته ای متلاشی شده است. بدون آن اجرا می شود به طرز صاف و بدون سود. قدرت یک وسیله انفجاری هسته ای به سختی سنگ، عمق ذخایر بستگی دارد، طبق قوانین PNE (انفجار هسته ای صلح آمیز).

انفجار هسته ای صلح آمیز

https://en.wikipedia.org/wiki/Peaceful_nuclear_explosion

انفجار هسته ای صلح آمیز (PNE) انفجار هسته ای است که برای مقاصد غیر نظامی مانند فعالیت های مربوط به توسعه اقتصادی از جمله ایجاد کانال ها انجام می شود. در طول دهه های 1960 و 1970، ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی، تعدادی از PNE را انجام دادند.

تحت PNE، امضاکنندگان توافق کردند: انجام یک انفجار هسته ای شخصی با بیش از 150 کیلوتن؛ هیچ انفجار گروهی (شامل تعدادی انفجار فردی) که عملکرد کل بیش از 1500 کیلوتن داشت؛ در عوض، هیچ انفجار گروهی با داشتن عملکرد کلی بیش از 150 کیلوتن، مگر اینکه انفجارهای فردی در گروه را می توان شناسایی و تایید کرد با روش های تایید شده. احزاب همچنین تعهد خود را به طور کامل با معاهده محدود ممنوعیت تسلیحات 1963 تأیید کردند.

کلید درک میدان و پاسخ به همه سوالات در شکست اتمی است! کلمه کلیدی شکستن غیر متعارف است.

خوانندگان محترم، از شما دعوت می کنم که به فیلم مستند زیر نگاه کنید، که من در یک مقاله آورده ام. همچنین نسخه آلمانی مقاله و فیلم با زیرنویس آلمانی است. بنابراین اگر کسی علاقه مند به ترجمه متن در زبان دیگری مانند اسپانیایی، هندی (اردو)، عربی، فارسی، روسی و غیره باشد، لطفا ادامه دهید. اگر متن را به من تحویل بدهی، من آن را در وب سایتم منتشر خواهم کرد.

اگر شما نیاز دارید که کپی ویرایش خود را از این فیلم تهیه کنید، لطفا از PERISCOPE FILM LLC یا با من تماس بگیرید. من در ارتباط با شرکت هستم و من مجاز به انتشار آن هستم. PERISCOPE FILM می خواهد در مورد سایت های انتشار فیلم هایش بداند و موافقت نمی کند تا از هر بخش از فیلم بریده شود. PERISCOPE FILM اجازه نمی دهد فیلم را تغییر دهید، به جز افزودن زیرنویس. لطفا این قانون را شکست ندهید.

اتم فرسایش هسته ای زیرزمینی انرژی اتمی طبیعی گاز طبیعی
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/film-transcript-atom-underground.html

این فیلم تبلیغاتی توسط شرکت گاز طبیعی EL PASO دستور داده شده و باید نشان دهد که موفقیت Fracking هسته ای برای تولید گاز طبیعی.

این مستند محدودیت های تقسیم بندی معمول را با نیتروگلیسیرین، TNT (دینامیت) و استفاده از آب تحت فشار تنها توضیح می دهد. نکته قابل توجه در مورد Fracking هسته ای به عنوان تنها انتخاب برای شکستن سنگ سخت و بهبود عملکرد ذخایر نفت و گاز متعارف است.

.

5. سرقت از آب!

حداقل از زمان سخنرانی رئیس جمهور محمود احمدی نژاد در مورد سرقت ابرهای بارانی، بحث در مورد این احتمال وجود دارد. با این حال، اکثر ایرانیان از تبلیغات امپراتوری پیروی می کنند و اهمیت دانش آموزان را درک نمی کنند.

در شبکه های اجتماعی برخی از ایرانیان می پرسند آیا یک فاجعه غیرمعمول آب و هوایی در ایران به نحوی مرتبط با کنترل قدرت ابرها است. متأسفانه، کسانی که نیاز به دانستن آن را دارند بهتر است کور چشم انداز باشند، یعنی هواشناسان و سایر دانشگاهیان ایرانی.

حتی نتانیاهو، نخست وزیر صهیونیسم، به ایرانیان می فروشد و به آنها کمک می کند تا “آن را حل کنند”.

نتانیاهو تکنولوژی آب اسرائیل را به ایران پیشنهاد می کند
نخست وزیر نتانیاهو می گوید که او میخواهد به مردم ایران کمک کند تا بحران آب خود را حل کنند، علی رغم گریه های رژیم “مرگ بر اسرائیل”
توسط TOI STAFF، 10 ژوئن، 2018، 5:00 بعد از ظهر
https://www.timesofisrael.com/netanyahu-offers-israeli-water-tech-to-solve-irans-growing-environmental-crisis/

آیا اسرائیل ایران ابرها را سرقت می کند؟ تهران به دنبال منبع تغییرات آب و هوایی “مشکوک” است
زمان پخش: 3 ژوئن، 2018 11:19، زمان ویرایش: 4 ژوئن، 2018 09:05
https://www.rt.com/news/431583-israel-iran-no-clouds/

غلامرضا جلالی یا محمود احمدینژاد هواشناسی را مطالعه نکرده اند، اما این مردان شجاع هستند و ادراک درست دارند. دانشگاهیان ایران در کجا پنهان خواهند شد، هنگامی که متوجه شوند بزرگترین احمق ها هستند و از دشمنان ایران حمایت می کنند؟ در عصر جنگ ژئوفیزیک، دانش کامل هواشناسی و آب و هواشناسی برای زندگی و مرگ حیاتی است.

کار برف: ایران دشمنان خود را “سرقت ابرها” برای ایجاد خشکسالی متهم می کند
03/07/18 توسط گلناز اسفندیاری، رادیو آزادی / RL
http://www.payvand.com/news/18/jul/1006.html

برای همه ایرانی ها و همه افراد دیگر، لطفا سند کلیدی در مورد آغاز جنگ ژئوفیزیک توسط کنترل آب و هوا را بخوانید. لطفا آن را به فارسی ترجمه کنید. اگر شما ترجمه را در فرمت HTML ارائه می دهید، من آن را در وبلاگ های شخصی و شریک خود منتشر می کنم.

1960، یادداشت CIA در مورد کنترل آب و هوا!
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/cia-1960-memorandum-for-general-charles.html

لطفا از سرویس های ماهواره ای آزاد مانند zoom.earth یا Maps.Google.com استفاده کنید تا مدیریت چرخه آب تجاري را مشاهده کنید.

مختصات آب به سرقت رفته است!
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/coordinates-of-water-theft.html

نمونه هایی از تحویل آب!

سرریز کمکی! فرسایش خاک عربستان!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/all-arabia-is-one-spillway.html

ELEPHANT در اتاق! آب و هوای شدید!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/water-delivery-by-tropospheric-srm.html
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/water-deliver-with-srm.html
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/water-delivery-by-tropospheric-srm_1.html

این چگونه انجام می شود؟

لطفا دانش در مقالات ارائه شده را مطالعه کنید. از آنجا بسیاری از مقالات دیگر مرتبط هستند، با بسیاری از جنبه های کنترل آب و هوا و پاسخ دادن به تمام سوالات بالقوه. من نمی خواهم این مقاله را با جزئیات زیاد منفجر کنم.

تزریق آئروسل در تروپوسفر (مسیرهای شیمیایی)!
http://geoarchitektur.blogspot.de/p/chemtrail-desublimation-trail.html

.

6. پنهان از طریق برنامه نویسی زبانی

مقامات ایرانی از کلمه “اتم” یا “هسته ای” استفاده نمی کنند، زمانی که درباره تولید گاز صحبت می کنند. واژه های هسته ای و اتم از زمان دهه 1970 توسط ایالات متحده آمریکا استفاده نمی شود، زمانی که همه چیز درباره اتم محبوب نشد. بنابراین آنها از واژه های پوشش مانند “غیر متعارف” استفاده می کنند.

“بررسی لرزه ای” کلمه کلیدی برای طرح انفجاری است که می تواند موجب زلزله مرگبار شود.

ایران می خواهد همان شیوه شستشوی مغزی را دنبال کند؛ چرا که مردم ایران این تکنولوژی را دوست ندارند و از خطرات آن می ترسند.

“غیر متعارف” یا “تکنولوژی پیشرفته” را با “دستگاه اتم” یا “بمب اتم” و “بررسی لرزه نگاری” با “طرح انفجار اتمی” جایگزین کنید!

بیشتر نفت شیل در ایران کشف شد
https://financialtribune.com/articles/energy/21009/more-shale-oil-discovered-in-iran

شرکت ملی نفت ایران در حال بررسی اکتشاف ذخایر هیدروکربنی غیر متعارف در سال جاری است (شروع 21 مارس). NIOC، با این حال، فاقد فن آوری پیشرفته برای انجام مطالعات لرزه ای برای اکتشاف شیل، و در نتیجه، مذاکرات در مورد انتقال تکنولوژی توسط شرکت های اروپایی برگزار شد.

زمانی که فن آوری هسته ای کمتر محبوب شد، به ویژه در آلمان و اروپا، منافع ژئوپلیتیک ایالات متحده این احساسات را در آنجا تحت تأثیر قرار داد. مشخص شد که یک روش خطرناکی برای مرگ و میر ناشی از زلزله و آلودگی رادیواکتیو بود، دیگر قابل قبول نبود.

یک هدف برای جلوگیری از تبدیل شدن آلمان به یک نیروی هسته ای بود. بنابراین “جنبش سبز” در آنجا تاسیس شد.

چهره زشت حزب سبز! طرح کنترل آب و هوا.
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/ugly-green-party.html

استفاده از فن آوری هسته ای باید توسط آلمانی ها رها شود، اما همه متحدان سابق علیه آلمان دارایی های هسته ای نظامی و نظامی خود را گسترش دادند.

زبان تغییر کرده است، زیرا انفجارات اتمی دیگر مورد آزمایش نیستند، بلکه کاربرد صنعتی است. بنابراین آنها اعلام کردند که آزمایش اتم “متوقف شده” بوده است.

این اصطلاح به “غیر متعارف” و مشابه تبدیل شده است.

این NLP اجتماعی (برنامه نویسی زبان شناختی) است! ساختن چیزهای نامرئی با تغییر کلمات.

برنامه نویسی زبانشناختی!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/neuro-linguistic-programming-and.html

.

7. نتیجه

.بنابراین بدون شک وجود دارد که رشد گاز و نفت بدون استفاده از فرسایش هسته ای امکان پذیر نخواهد بود. برای شرکت در این و جلوگیری از غارت ذخایر خود، ایران باید دسترسی کامل به فناوری اتم و توسعه یک صنعت اتمی مدنی کامل داشته باشد، جایی که قدرت های اتمی قبول می کنند که ایران به دنبال استفاده نظامی نیست مطابق با پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای و پیمان PNE.

از دهه 1990 هیچ گونه تردیدی در مورد حمله به ایران توسط جنگ ژئوفیزیک وجود ندارد. تأثیرات به عنوان “آب و هوای بد”، “آب و هوای شدید”، “فاجعه طبیعی”، “آسم رعد و برق” و به عنوان تاثیر “گرم شدن کره زمین” و “تغییرات آب و هوایی” تفسیر می شود.

ایران توسط جنگ ژئوفیزیکی مورد حمله قرار گرفته است!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/iran-under-srm-attack.html

به همین دلیل سیاستمداران ایرانی درباره آن به طور آشکار صحبت نمی کنند و از مفاهیم پوشش های دشمنانشان استفاده می کنند و حمایت از تبلیغات ممکن است یکی از اسرار ملی آنها باشد.

شاید به این دلیل که آنها آگاه هستند که کاربرد فرایندهای هسته ای در خطر است. این همیشه زمین لرزه را منجر می شود که می تواند بسیار مرگبار و مضر باشد و گاهی اوقات انفجار در زیرزمینی دریایی منجر به سونامی با مرگ بیشتر و آسیب بیشتر می شود.

برای همه سیاستمداران، همچنین ایرانی ها، ارزان تر است که با تخریب هسته ای، مرگ و آسیب را مخفی نگه دارد، آن را فاجعه طبیعی نامید و نه جبران خسارت.

زلزله ناشی از انفجار اتمی برای گاز و بنزین در زیرزمینی هائیتی!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/earthquakes-by-fracking.html

استعمار!
http://geoarchitektur.blogspot.com/p/fracking.html

همان نتیجه در مورد شکستگی برای ترکیه، یونان و دیگر کشورها با ذخایر گاز و نفت زیرزمینی اعمال می شود!

از خواب بیدار شوید!

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.